Atsiliepimai apie įmones Lietuvoje

1240 atsiliepimas(-ai)
Apgautoji
2017-04-11

Kai prekes siūlyti tai atrašymo laikas kas sekundę, o kai gavo pinigus už tariamas prekes, tai matai jau ir išvykus, atrašo kas kelios dienos, kol galiausiai dingo. Pareiškimas jau parašytas, perduota viskas į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Jei dar yra tokių, kurie nuo šios apgavikės nukentėjo - parašykite savo el.paštą, susisieksime asmeniškai, nes jei atsiras daugiau kuriuos ji apgavo, jai ne tik bauda grės, o ir kalėjimas iki 5 metų.

Raimondas
2017-04-11

Imone, labai prasta, atlyginimu nemoka, susiekti sunku su savininku, apgaudineja, slepiasi.

August
2017-04-10

Gauna pinigus ir ignoruoja arba vilkina laiką , pasisaugokite!

Simona
2017-04-10

Neapsigaukite, nes liksite be prekių ir be pinigų.

paprastas zmogelis
2017-04-09

kaip pavadinimas sausta taip ir atliginimas sausas.

Zinovas
2017-04-06

Sudo vertas vadovas ir jo pazadai.Direktorius satanistas nesiskaito su zmonemis.

Marius
2017-04-06

Patvirtinu Sigio žodžius, neverta pas juos dirbti už dyką . Pasirašai ta atledimą be datos, dirbi visa mėnesi , negauni algos nes pasirodo kad buvai atlaistas iš darbo kita diena po įsidarbinimo. Tomas Ignas yra melagiai .

s
2017-04-06

Įmonė labai giriasi savo pasiekimais, tačiau gaila, kad nesiskaito su darbuotojais. Nemokami atlyginimai, vėluojama pusmetį ir daugiau, meluojama, reikalaujama dirbti visą dieną, tačiau skaičiuojama tik už pusdienį.

Vyts
2017-04-05

Apgavikai. Atlyginimai vokeliose. Nesidarbinkite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilona
2017-04-04

Ar darbuotojo kompetencija įteikiant registruotą laišką, domėtis tuo asmeniu? Ar korespondencijos teikėjas, ar gavėjas turi derinti laiško įteikimo dieną ir laiką?